axj48952

Jaká jsou společenská pravidla pro gay pár v divadle?

Jaká jsou společenská pravidla pro homosexuální páry v divadle, pokud nějaká vůbec existují? Jdeme s přítelem do divadla a zajímalo by mě, jak to tedy je (stejně to skončí tak, že se budeme chovat jako dva kamarádi).

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

V divadle jsou společenská pravidla pro všechny snad stejná, ne? Nevšimla jsem si, že by existoval nějaký zvláštní kodex pro páry stejného pohlaví.
Pokud se ptáte na projevy vaší vzájemné sympatie, tak samozřejmě to chce ty decetnější a méně nápadné, ale to není proto, že jste dva muži, ale ty příliš nápadné se prostě do divadla nehodí bez ohledu na to jestli jste homo nebo hetero.

Další odpovědi
Seznam.cz

Pro boha, proč se ptáte. To si společnost koleduje o nové zákony? Minulý režim skončil, tak je lepší, abyste byli spolu, než aby každý zvlášť každého obtěžoval. A jaká jsou pravidla pro herce gaye? A kteří to jsou? Musí mít každý žlutou hvězdu na kabátu?

marci1

Řekla bych, že mladší se bude chovat k partnerovi jako k ženě, podrží mu kabát atp. 🙂

Cenobita

To záleží na tom, kdo dělá tátu a kdo mámu 🙂 pak platí pravidla jako muž a žena.