helcaify1

Chlapi, kteří nejsou gayové ale nazýváme je tak

V Irsku muži běžně nosí sukně, naušnice a jiné doplňky. Proč, když jen muž u nás mluví trochu zženštěle je nazván gayem? Mladý kluk má naušnici=gay. Proč jsou tolik gayové odsuzováni?

Nejlepší odpověď
Ella

není to sukně, ale kilt
a je to proto, že lidi jsou pitomí, s tím nic nenaděláš…

Další odpovědi
Bedy

Já nevím, ale přijde mi, že tady někdo žije v předsudcích. Náušnice mají i třeba rokeři. Vy chcete snad říct, že jsou homosexuálové? Tak to je docela odvážné.
Je možné, že někteří rokeři jsou homosexuálové, ale že by byli všichni???

Sexuální orientace je naprosto osobní intimní věc a osobně nemusím, kdžy se to nějak řeší. Stejně se s tím nedá nic dělat a je to fakt každého věc.
Já osobně znám pár homosexuálů ve svém okolí, normálně se s nimi kamarádím a bavím. Nepřijde mi, že by to dávali nějak najevo, nepoznal bych na první pohled, že jsou homosexuálové. A to nenosí náušnici/e 😉

Samozřejmě, existují určité vyjímky, ale to je opravdu pár zoufalců a ty bych určitě do jednoho pytle s ostatními neházel.

Co se týká ČR, tak opravdu, ve městech se to bere normálně, na vesnicích pomalu taky. tady jsme celkem tolerantní.
Horší to je třeba v Rusku či Polsku, kde přecejen dominuje církev, která to ostře odsuzuje – ale sama ve svých řadách řadu homosexuálů má. Celkem paradoxní.

badisko

lol tak to vubec neni ..ziju tady uz nejakej patek …a to co onich pises neni pravda ani v nejmencim …lide v CR jsou vlastne jeste vice k temto lidem tolerantnejsi …tady zadne sukne …nausnice a doplnky nehrozi nez zacnes resit nejakou zemi nejdrive si o ni zjisti fakta..a ze je spousta kluku zzenstilych to mas recht…ale spis v CR nez zde…!!! naopak normalni homosexual to na sobe vubec znat neda a nekdy se stava ze jsou i zenati…nic proti nim nemam ..ale ze bych vyhledaval jejich spolecnost tak to taky ne…

huxa

U nich to je tradice. Už málokdo z Irů nosí delší dobu sukně, i přes to si je např. Američané dobírají.