Jose1f

Jaká je výpovědní lhůta u smlouvy na dobu neurčitou?

Poskytovatel datových (internetových) služeb nabízí umístit svůj koncový bod veřejné telekomunikační sítě do našeho domu. Za tím účelem chce s majitelem domu uzavřít smlouvu o umístění veřejné telekomunikační sítě na dobu neurčitou. Bude možné takovou smlouvu někdy vypovědět? (Instalované zařízení bude ve výlučném vlastnictví poskytovatele služeb).

Nejlepší odpověď
Kohut57

Z vlastní zkušenosti vím , že máme umístno v domě více těchto sítí, nicméně využívat nemusím třeba žádnou. Takže, to nic nestojí. Pak je výpovědní lhůta sítí lhostejná, pro mne.