Erli

Jaká je vhodná próza pro žákyni 7. třídy?

Ahoj :) chodím do sedmé třídy a potřebovala bych poradit nějakou humornou a ne moc dlouhou prózu … Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Přečti si Jirotkova Saturnina – máš-li smysl pro inteligentní humor, tak ti těch cca 200 stran opravdu nebude připadat dlouhých, slibuju…
😉

Další odpovědi
Larissa

Zkus Pana Broučka. Hodně ti to dá…

xxx3

Bylo nás pět – Karel Poláček

Lamalam

Moje dvanáctiletá dcera právě teď čte knížku „Jirka postrach rodiny“ od Cromptonové. Docela se u toho směje, už se nemůžu dočkat, až mi to půjčí. Předtím četla „Mumini. Bláznivé léto“ od Jonssonové, to bylo také vtipné ( a krátké – cca 100 stran).

Šidlo

Pan Kaplan má třídu rád