eleonnore

Jaká je vaše zkušenost jako prodávajícího na aukro v případě osobního odběru? Jak jste postupovali?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Dotyčný přišel, zaplatil bez poštovného a odnesl si vydraženou věc. Následně jsme si navzájem dali komentáře. Tím aukce skončila.

Zažil jsem však, a myslím si, že dotyčný chtěl ušetřit za poštovné 50–60Kč, že si pro věc v hodnotě 47,–Kč přijel cca 25km a zase 25km odjel zpět, dal mi 47,–Kč a tím to haslo :D

Další odpovědi
still

Celkem bez problémů. Měl jsem zatím asi štěstí na normální lidi. Vždy napíšu kdy a kde můžu věc předat a dohodli se na schůzce. Zatím až na jednu vyjímku vše klaplo na poprvé.

Kryšpín

Většinou v klidu zaplatil, ale občas začne smlouvat a kroutit se jak žížala

Dochy

Bez problémů. V nabídce zhruba popíšu možnosti předání a po vydražení se s kupujícím domluvíme na konkrétním čase a místě předání, Pak předáme věc a peníze hezky z ručky do ručky. Zatím žádný problém.