Rokio

Jaká je vaše reakce, když se na vás někdo usměje?

Úsměv je nejen něco hezkého, ale i prodlužuje život. Je to jako sluneční paprsek vystupující ze zamračené oblohy.

Je vhodné se usmát i na někoho, kdo nemá dobrou náladu či je dokonce naštvaný, abychom mu dodali pozitivní energii?

Nejlepší odpověď
bolak

To se mi ještě nestalo, většinou když někoho potkám, tak čumí do mobila. Včera jsem měl dokonce sérii maminek (4 za sebou), když jsem šel kolem řeky. Každá jednou rukou držela kočárek a nebo dítě za ruku a druhou rukou psala smsku a čuměla do mobilu. V dnešní době už se málokdy střetnou tváře, ale často na mě štěkaj psy, a důchodkyně/důchodce co je vede se vždycky omlouvá „promiňte, já nevim mu je, tohle většinou nedělá“ a já vždycky odpovídám:" to nic, to není vaše chyba, asi cítí zlo".

Jinak kdyby se na mě někdy usmál chlap, budu si klepat na čelo a pokud by se usmála ženská, už bych si sundával kalhoty, protože to jistě bude mít sexuální podtext.

Další odpovědi
Drap

Taky se usměji. Je to přece přirozerné.

anonym

Je to tím že má radost z toho že jsem jej vyfotografoval.
http://goo.gl/5fh1De

marci1

Podobná otázka a odpovědi: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-berete-kdyz-se-na-vas-nekdo-usmeje-na-ulici-otazky-uvnitr

yuko

Usmev za usmev 🙂 Muzu potkat nekoho, kdo ma nejake trapeni, neni mu do smichu neno je to nekdo osamoceny a ten Vas nebo neci usmev mu v tu chvili hodne pomuze 🙂

bububabu

Asi záleží, v dnešní době není bohužel už ani úsměv považován za dobrosrdečný čin. Třeba když se na mě, jako ženu usměje důchodkyně tak se usměji také a potěší mě to, ovšem když muž, no tak to nevypadá zrovna 2× že by mi chtěl jen zlepšit náladu. Nebo když se muž usmívá na malého chlapce..co by tě napadlo?…
Také se může stát že když se usměješ na někoho kdo vypadá naštvaně že dostaneš jednu do zubů, lidé jsou různí…