Jak berete, když se na vás někdo usměje na ulici? (otázky uvnitř)

Dobrý den. Jdete po ulici, někdo se na vás usměje. Přípdně v MHD, u doktora, prostě kdekoliv. Ani se nemusíte pozdravit, stačí úsměv. Jak to vezmete, co si budete myslet? Potěší vás to? Dejte vědět prosím.

Nejlepší odpověď
briketka10

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Je to hezké né, když se cizí člověk
na mě usměje, někdy se dá se i do
řeči v autobuse, čekárně u lékaře.

Další odpovědi
annas

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Jak to vidí i jiní uižvatelé

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-se-vam-stava-ze-vam-nekdo-opetuje-usmev-nebo-jen-tak-sam-od-sebe-ho-s-trochou-odvahy-venuje
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/s-usmevem-to-jde-lepe
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opravdu-jde-s-usmevem-vsechno-lip
-
Někdy sice záleží na tom, zda jde o úsměv upřímný, nebo o úsměv strojený …

Ne nadarmo se říká, že úsměv trvá chvilku, ale za určitých okolností se na něj dlouho vzpomíná …

Drap

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Úsměv potěší snad každého. Jen je škoda že se mi zdá, že lidi na veřejnosti se usmívají stále méně.

Mravenec

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Nedávno jsem si fotil špatný auto, nějaká paní se na mě usmála, opětoval jsem, i když jsem netušil jestli si myslí „To je blb“ nebo „Dělá dobrou práci“…

led

Potěší mě to

Potěší mě to, protože vidět úsměv na ulici se podaří málokdy.
Ale na druhé straně takový úsměv dokáže i přivést člověka do rozpaků.
Na ulici:
… starší pán si spokojeně kráčel po chodníku, obal od čokolády slušně odhodil do odpadkového koše (zjevně věděl, k čemu slouží). Oproti kráčela slečna a na pana se usmála. Zrozpačitel, začal se ohlížet, nedaleko stojícího mladíka se zeptal, jestli mu náhodou nezůstalo na tváři něco z čokolády. Nic, ústa i tvář byly čisté. Poděkoval a zamyšleně odcházel pryč a zjevně nevěděl, co si má o tomto úsměvu myslet.
Pokud porovnávám naše ulice plné zamyšlených a zachmuřených lidí, na rozdíl od ulic v rozvojových zemích, kde to úsměvem září, i takový ojedinělý úsměv dokáže rozsvítit Slunce v šedých ulicích.

marci1

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Potěší mě to a usměji se také. Většinou se ale usměji já a ostatní mi úsměv vrátí. Hlavně děti. 🙂

redy

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Já se usměju na přijemný lidi, nebo když se mi líbí, ať žena nebo muž. 🙂

arygnoc

Potěší mě to

naučil som sa ráno vstávať s tým, že dnes bude zasa fajn deň, zvykol som si chodiť s úsmevom, lebo tie nakabonené tváre ma dosť deprimujú.

zaujímavé, že niekedy sa usmejú i tí ostatní.

úsmev poteší i druhých, nasraný človek naserie i tých druhých.
a ten úsmev je predsa len príjemnejší.

😉

Nechápavé

Potěší mě to

anonym

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Pokud je to žena či dívka,zvednu obočí,usměju se též.
Pokud by to byl muž,budu si myslet,že je teplej a neusměju se.

anonym

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

Za mne vše řekla briketka.

ivzez

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

GM

Úsměv opětuji, i když člověka neznám

redy

Jugare, říkáš jistota je jistota 🙂

anonym

Copak Jugar, ten se bojí podívat chlapům do očí, protože by se mu vysmáli do očí!