Avatar uživatele
Kaxx

Jaká je Vaše oblíbená fantasy knížka? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, tom004 před 4636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Všech 45 nebo kolik vlastně Pratchettovek. Ty dvě řady v knihovně vypadají impozantně :) Dík za otázku, aspoň jsem se pokochal :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Syd

451°F (Spíš sci-fi, ale moc vědecký to neni, takže se to za fantasy považovat dá)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Život po životě – Moody. Minimálně stojí za zamyšlení…!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Například Akademie profesora Kaňky, nebo třeba návrh státního rozpočtu na příští rok. Ta vychází každoročně a je čím dál, tím napínavější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Urcite mohu s klidem rict: Harry Potter. Knizky miluju – mam je prectene uz 14× (prvnich pet, sestku 8× a sedmicku 4×). Netusim, proc me to tak bavi cist znovu a znovu. Presto zadny Potteromaniak rozhodne nejsem a pridat se k nim nehodlam. Obdivuji pouze knihy – styl psani J.K.Rowling i pribeh.

Pak dloooouho nic, a pak az treba Hobit ci Eragorn. (Pana Prstenu jsem nikdy extra rad nemel.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Mám rád sci-fi,ale spíše technickou,nap­ř.,Mosty přes propast času,Vesmírná odyssea,Nepře­možitelný,ap.Fan­tasy,moc nemusím.
Ale,vyjímky,se najdou.Třeba,Pán prstenů,Highlan­der,ap.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

:) není jenom jedna… patří sem všechny z pera Sira Pratchetta, Hvězdný prach a Nikdykde od Neila Gainmana (+ jejich společné dílko Dobrá znamení), sága o Zaklínači od Sapkowskeho, ale to nej… je všechno od prof. Tolkiena

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irma69

určitě nejradši mám Harryho Pottera, v pokoji mám Pottero mánii a večer poslouchám audio Pottera a při tom ho čtu. Je to bomba jezdím na tábory se zaměřením na Harryho a miluju ho

Zdroj: ulož.to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek