Kaxx

Jaká je Vaše oblíbená fantasy knížka? :)

Nejlepší odpověď
baghira

Všech 45 nebo kolik vlastně Pratchettovek. Ty dvě řady v knihovně vypadají impozantně :) Dík za otázku, aspoň jsem se pokochal :)

Další odpovědi
Syd

451°F (Spíš sci-fi, ale moc vědecký to neni, takže se to za fantasy považovat dá)

Elk

Život po životě – Moody. Minimálně stojí za zamyšlení…!

Děda Louda

Například Akademie profesora Kaňky, nebo třeba návrh státního rozpočtu na příští rok. Ta vychází každoročně a je čím dál, tím napínavější.

chudst

Urcite mohu s klidem rict: Harry Potter. Knizky miluju – mam je prectene uz 14× (prvnich pet, sestku 8× a sedmicku 4×). Netusim, proc me to tak bavi cist znovu a znovu. Presto zadny Potteromaniak rozhodne nejsem a pridat se k nim nehodlam. Obdivuji pouze knihy – styl psani J.K.Rowling i pribeh.

Pak dloooouho nic, a pak az treba Hobit ci Eragorn. (Pana Prstenu jsem nikdy extra rad nemel.)

tom004

Mám rád sci-fi,ale spíše technickou,nap­ř.,Mosty přes propast času,Vesmírná odyssea,Nepře­možitelný,ap.Fan­tasy,moc nemusím.
Ale,vyjímky,se najdou.Třeba,Pán prstenů,Highlan­der,ap.

pokazdejinak

:) není jenom jedna… patří sem všechny z pera Sira Pratchetta, Hvězdný prach a Nikdykde od Neila Gainmana (+ jejich společné dílko Dobrá znamení), sága o Zaklínači od Sapkowskeho, ale to nej… je všechno od prof. Tolkiena

irma69

určitě nejradši mám Harryho Pottera, v pokoji mám Pottero mánii a večer poslouchám audio Pottera a při tom ho čtu. Je to bomba jezdím na tábory se zaměřením na Harryho a miluju ho

Zdroj: ulož.to