Blblblblb

Jaká je vaše nejoblíbenější počítačová hra?

Nejlepší odpověď
anonym

Májncraft

Další odpovědi
Alesh

Tak chronologicky:

Prince of Persia
Wolfenstein 3-D
Duke Nukem 3D
Atomic Bomberman
Worms
Colin McRay Rally 2
Return to castle Wolfenstein
Mafia

Beer4Real

Miny

Drap

Žádná ,nehraji počítačové hry.

Poklička

Need for Speed Most Wanted

RyuzakiKate

WoW, Mafia, Rayman, Tonic Trouble, Tomb Raider, Evil Twin a vedle toho ještě třebas Dragon Age.. :)

honza19hk

CS Source

anonym

Cratos (God of war I. a II.) na PS2.
Doplňuji:
Cratos je můj hrdina. Sama jsem ovšem na PS2 hrála zatím pouze jednou a spíše se seznamovala s ovládáním. Ráda se ale dívám když hraje někdo jiný – tohle mám místo televize.

DusanOrlik

Worms 3D,4 a další série,jinak The Sims 2 a Tycoon hry: RollerCoaster­Tycoon,Zoo Tycoon 2 apod.

VanEgg

World of tanks :D

Conchus

Šachy