stana73

Jaká je vaše nejoblíbenější filmová hláška?

Nejlepší odpověď
panenka

Říkal jí Polívka ve filmu Dědictví aneb k…a hoši a říkal jí Chylkové když se jí ptal zda věří v boha 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Mě je tak špatně,že nemám ani tužku......!
To neděláš dobře Jaromíre s tou sirkou.....!
Bohušu ku..a se neříká!

Retro

Za cos dostal tu pětku?Nemohl jsem najít Aljaška…A nenechal si jí v pokojíčku?

Nebo

Stovku na Irák.
Neposlouchá,nikam nepojede.

Doplňuji:
Oprava : Aljašku :)

SajmonModer

Earle, myslíš, žekdyž zapnu tomení a otevřu okno, tak se venku oteplí?

FOG

Nektere hlasky jiz padly.
Jinak – „Vsichni jsme GO GO.“
" No jo ,ale ja mam stani dneska."

iceT

Dej fem ten fek,sem fek…4 vraždy stačí…
Kdyby hloupost nadnášela,tak tady lítáte jak holubička…dr.Štros­majer

atriplex

Neser mně Blaženo! (Slunce, seno…)
Neživíš, tak nepřepínej! (Knoflíkáři)

Terryle

Samotáři – To máš z toho, jakej život vedeš! A s jakejma lidma se stýkáš! (a my na intru ještě dodávaly „a jak vypadáš!“ :o)

A ještě se mi líbí hlod z jednoho nepříliš známýho filmu Million Dollar Hotel: „Neměla bys kouřit. Lidi, co kouří, umřou. Někdy dokonce dostanou rakovinu.“

SajmonModer

A to jsem tady ani neměl bejt!