partep12345

Jaká je vaše nejnovější nejoblíbenější písnička ??

Odpovědi
marci1

Otázka již byla vícekrát zodpovězena : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejobl%C3%AD­ben%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD%2­0p%C3%ADsni%C4%8Dka

Irisa

Radioactive od inagine dragons, nebo wake me up od avicii :P

PostApMan

Poslední písničky od Avicii…pár posledních singlů od Eminema (psát názvy snad nemusím, YouTube znáte ne? :) )

Jako inspirace nejlépe poslouží MTV Top – www.mtv.cz

klob1

Je jich trošku více ,ale moje vytvořená..pro film např modelky..