Kryšpín

Jaká je pracovní doba v Číně?

Čínští podnikatelé navrhují uzákonit pracovní dobu na 12 hodin od 9,00 do 21,00 hod. šest dní v týdnu. Portál Alibaba Jack.

Nejlepší odpověď
marci1

Údajná oficiální: Pracovní doba: Po – Pá 08:00 – 18:00 hod. s dvouhodinovou přestávkou na oběd (12:00 – 14:00). Číňané však pracují mnohdy i 16 hodin denně. ☹

https://www.in­via.cz/cina/svat­ky-a-udalosti/

Další odpovědi
Mp2

Kamaráde…

Jak jsi v Číné výrobní délník.. Řadovej, v sériový výrobé…
Tak makáš 18ky, nékdy i víc..
Tam je takovej hlad po práci, ze jak ty couvneš, okamžité letíš. Neplníš normu, vezmou jinýho.. A ten ty 18ky dávat bude…
A… Ta dvouhodinova pauza… Ve výrobé ne…

Tam je lidí jako sra*ek..všichni výadaj stejné a základní manuální zrucnost ma kazdej..

Nechci dělat chytrýho, ale mám kolegu původně z Číny, jeho rodiče tohle zažili..
Tam jsou sebevraždy kvůli práci na denním pořádku..
Prý v jedné firme za rok spachalo sebevraždu víc ják 49lidi.. Proste to nedávali.. A kdyby neprisli, jsou bez práce a bez peněz..

Potom mam kolegu ze Sýrie… A tam to takhle spatny nebylo… Jen museli utéct jesté než to bylo IN…

mosoj

Zcela podle, čum sem, čum tam, čum furt! Chceš jít demonstrovat za pracovní dobu Číně?

ivzez

Pracovní doba je v Číně stejná jako kdekoliv jinde
ve světě → je pracovní. (Na délku se neptáte.)

Opět chybí odkaz na zdroj.
Kryšpíne, víte co znamená spojení „vložit odkaz“? Znamená to uvést
název článku (případně webu), přidat dvojtečku a za ni zkopírovat
z adresního řádku prohlížeče adresu stránky, kde jste to, co tvrdíte, četl.
(Kopírovat a vkládat umíte?)