Altair-AC

Jaká je podle vás nejtěžší hádanka?

Nejlepší odpověď
Rokio

Učitel si myslí dvě přirozená čísla X a Y tak, že platí 1 < X < Y a X + Y < 100. Dva studenti mají za úkol uhodnout která. Prvnímu studentovi poví součin těchto čísel a druhému součet.

První: „Nedokážu ta čísla určit.“
Druhý: „To jsem věděl.“
První: „Nyní už je znám.“
Druhý: „A já také.“

Jaká byla ta čísla čísla?

zdroj: http://wallis­.wz.cz/hadanky/chu­tovka-ii/?START=0&OR­DERBY=-1

Další odpovědi
Drap

Ta, na kterou nemohu najít odpověď.

Mc Merkurion

… no přeci ta nejdůležitější otázka na světě (odpověď je 42) …

Kepler

Nejtěžší? Nevím. Ale jsou takové co mě baví, nebo ne. Na ty druhé se zpravidla nezaměřuju.

Arne1

co jsem měl dnes k obědu ?

WhiteCrow

Ta na kterou není odpověď