kurec

Jaká/která je podle vás nejlepší vánoční pohádka?

Ta pohádka která když vyšla v tom roce byla prostě revolucí.

Odpovědi
Kepler

Co se urodilo v tomto roce nevím, ale jinak z těch novějších u mně vede jednoznačně Anděl páně.

aliendrone

Jedině „NASTĚNKU CHCI ZA ŽENU!!!“ Muehehehe! ;) :D :D

V jakém roce byla která pohádka revolucí? :o

Lurius

Já jsem sice žádnou pohádkovou revoluci nezažil, leda by přešla řeč na fantasy, ale ona je každá svým způsobem jedinečná, to platí o všem co člověk hodnotí, čím více k tomu pronikne, tím specifičtější to pro něj je, na svoje nejoblíbenější jídlo taky nemáš chuť pořád…

annas

Jáká pohádka je podle mě nejlepší? Zpravidla česká.

Která? Pokud jde o letošní vánoční pohádku, nevím, protože Vánoce dnes začínají, takže si počkám.

Česká televize o Vánocích uvede čtyři nové pohádky, které to budou, si můžete přečíst v odkazu.

https://www.to­talfilm.cz/2018/11/­ceska-televize-vanocich-uvede-ctyri-nove-pohadky-novy-rok-sverakovu-novinku/

Jinak kromě klasiky bych uvedla pohádku Anděl Páně 1 a 2.

23. 12. jsem se dívala na nové zpracování klasické pohádky o Popelce. romantický fantasy příběh z dílny USA a VB. Zpracování místy bere dech – Popelka byla vždy odvážná a laskavá , a tak zvítězila nad zlem.

Brblal

Podle mě: „Tři oříšky pro popelku“ s L. Šafránkovou, to je klasika…dnes večer ji dávají…

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/9430-tri-orisky-pro-popelku