luckykubrt

Jaká je nejlepší imunita na světě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná odpověď

Přimlouvám se za imunitu vůči blbosti, pokud by byla k mání.

Další odpovědi
marci1

Jiná odpověď

Imunita proti zlým, ubrblaným pesimistům. 🙂

hapiky

Jiná odpověď

Já mám imunitu proti Jehovistům!

still

Tělesná (zdraví)

Chtěl bych být imunní vůči manipulaci jakéhokoliv typu. Nejde to, když někoho miluji. Ale snažím se :)

Gabullka

Je něco, co jste zkusili na podporu imunity a poznali jste účinek?

JarkaHor

Užívám něco málo přes rok tady to kravské colostrum https://colvi­a.cz/colostrum-vitamin-d3-k2 a tento rok mě zatím nic nepoložilo.

luckykubrt

A vážně ani jeden z vás nestojí aspoň o tu tělesnou imunitu ? :O

hapiky

To je ta vaše pověstná demagogie. Otázka byla o něčem jiném.

luckykubrt

Asi nechápu, co je na tom demagogického. Normálně jsem se zeptal jaká je nejlepší imunita na světě a dal jsem možnosti na výběr. Samozřejmě pro člověka věřícího v Jehovu je ta nejlepší imunita Jehovova moc, která je nad to, co je normální. Ale tohle asi nedokážete pochopit. ☹ Jinak kdybych nevěřil tak bych dal tu tělesnou. Na co by mi byla ta poslanecká, kdybych byl vážně nemocen ? :P Pak už opravdu zbývá ta proti lidské blbosti jak psal Kepler, ale ta vážně není k mání. ☹

hapiky

Kepler: Blbost je jen zrcadlově převrácená chytrost.

luckykubrt

hapiky: A myslíš, že je to ta nejlepší imunita ? :O Vždyť Jehova slibuje věčný život těm, kteří ho milují. 😉

hapiky

Věčný život může dát jen Bůh. Jak vám může něco slíbit někdo, kdo neexistuje? Ale klidně čekej na Jehovu, kdo si počká, ten se dočká(pokud nebude čekat věčně).

luckykubrt

A ty si myslíš, že Bůh nemá Jméno ? Ježíš přece učil: Otče náš, ať je posvěceno Tvé Jméno. A to je podle proroka Izajáše Jehova podle tetragramatonu JHVH. 😉

hapiky

Znovu opakuji: Bůh, Hospodin, Stvořitel. Jehovu v bibli nenajdeš ani elektronovým mikroskopem.