Zvědavý

Jaká/Která je nejkrásnější písnička, kterou jste kdy slyšeli?

Ta která Vás vždy když ji slyšíte tzv. vezme za srdce. díky

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám takovou, je celá řada pěkných písniček a myslím, že vybrat tu nejlepší je asi nemožné.

Další odpovědi
anonym

naše státní hymna.

annas

Záleží na náladě, na tom, kdo ji zpívá, často posuzuji i slova, která mají co říct.

Dojímá mě píseň Půlnoční, kterou nazpíval V. Neckář, když zvítězil nad těžkou nemocí.

Zní mně v uších refrén písně od J. Korna

„Jednou je hůř, jednou je líp,
život Tě nejednou povznes i skříp.
Jednou jsi nic, jednou jsi král,
zbývá jen jediné – táhnout to dál.“

Šidlo

Men without hats: the safety dance

je to filozofia na 3 minúty

pragbear71

již byla anketa před pár lety.. A
nej píseň století je : Power of love od skupiny Frankie goes to Hollywood

lota

Těch je, třeba slaďáky od Bon Joviho, REM, U2 With or without you…

Kulpix

Citron-Ocelové srdce.
Ta píseň mě vykouzlí radost i kdybych nechtěl.