Kanovka

vhodná písnička v fotkám

chtěla bych se poptat, jestli neznáte nějakou vhodnou píseň, která by se hodila k fotkám s tématikou života na chatě uprostřed lesů, chci vytvořit krátké hudební video z těchto fotek a sháním vhodnou písničku
Doplňuji:
není to pro mě, chtěla bych spíše českou písničku, ve které jsou uvedena slova s tematikou např. lesa, chaty, chalupy, léta a tak, také už mě nějaké písničky napadli, ale chtělo by to nějakou tu inspiraci, přece jen si člověk nevzpomene na všechny písničky, co kdy slyšel

Nejlepší odpověď
beer

Taky dělám videa s přírodní tematikou a jako doprovodný zvuk přidávám třeba
potůček, zpěv ptáků nebo hmyzu, vítr ap., popřípadě ty zvuky nejdřív zmixuju a třeba i s písničkou – většinou pomalou a cizí (vhodné naše jsem moc nenašel)

Další odpovědi
tom004

Ale,to takhle nejde.Ta vhodná hudba,by měla vyplynout z pocitů,a zážitků z prostředí,v jakém jste byla.Měla byste fotografie prohlížet,vzpo­mínat,co všechno jste tam zažili,a ta vhodná melodie většinou „naskočí“ sama.Je dobré,ty co Vás napadnou,zkoušet,až to bude,jak se říká „ono“.

Michal Kole

Sehnat písničku je ten nejmenší problém. Větší problem je získat souhlas produkcenta té písničky k jejímu užití ve tvé prezentaci

Dzejkob

Třeba tuhle: (viz odkaz)

Zdroj: http://www.vi­meo.com/25997002

hanulka11

já to mám spíš obráceně slyším písničku/ a šup už vím, že mi tam budou pasovat ty které fotky -/ aby se fráze shodovaly s fotkama, to pak pěkně vypadá ......
zadej si písničky o létu a chalupách a poslouchej a pak si vyber
šťastný výběr ti přeji

Dan4815

Napadá mě asi tak přes 200 písniček, a to jen z fleku. Musíte sama cítit, jaká hudba by se tam hodila. Projít si nějaké diskuze o hudbě, pustit si pár klipů, a zjistit žánr a posléze dojít k nějaké písničce z toho žánru, která by se podle Vás do prezentace hodila 😉 Myslíte, že by jste nahlížela na projekt stejně, kdybych tam dal svou hudbu, místo vašeho výběru? Záleží na pocitech, které jste tam zažila. Pak z toho vyplyne, zdali to bude rychlá, pomalá, nebo zase jiná písnička. Nicméně, doporučuji pohodové písničky (neohrané) třeba od Sufjana Stevensena.

Duvemblejt

Zkusit techno !! :D Hned to tam zapadne…