nikeroska

jaká je klávesová zkratka pro hvězdičku??

Prosím, děkuji ;)

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde máš pomocníka
http://www.ra­dirna.cz/klaves­nice/klavesove-zkratky-pro-specialni-znaky.html
Doplňuji:
Levý Alt+42. (Stiskněte Alt a vyťukejte po sobě čtyřku a dvojku)

Další odpovědi
ondra07

Já používám- Ctrl+Alt+pomlčku *
Všechno to zmáčkni najednou :)

arygnoc

na mojom nb pri slovenskej klávesnici ľavé Ctrl+& (klávesa hneď vedľa, naľavo od „y“), alebo prepínam na numerickú klávenicu, alebo Ctrl+042.
V editore PSPad sa dá na to urobiť makro, i vo worlde.

bolak

Vzhledem k tomu že chceš zkratku pro hvězdičku, předpokládám že nemáš numerickou klávesnici a tudíž ti ALT+42 moc nepomůže, takže zkus to co říká ondra, CTRL+ALT+pomlčka (vlevo hned vedle pravého shiftu).

chipsík

nad číslem 9 je tak tvoje hvězdička *