pizlicka

Jaká je cena topenářských prací?

když zavolam topenare,kolik mě bude stát propojt krbova kamna s vymenikem-propojit s elektrokotlem,čtyř­mi radiátory?

Odpovědi
anonym

Těžko odpovědět. Nejlepší bude napsat poptávku a rozhodnout se v nabídkách.

Pupča

Opravdu těžko odpovědět, ale pro hodně hrubou představu, počítejte 350 kč za hodinu práce + 10 kč za kilometr dopravy, pokud nebude potřeba materiálu, budou to veškeré náklady…

anonym

těžko odhadnout, když nikdo neví kolik bude potřeba materiálu a jak drahý bude topenář. každopádně přeji, aby jsi vůbec někoho sehnala, protože topenáři menší zakázky nechtějí moc dělat a tak cenu natáhnou. já bych si to asi dokázal udělat i sám, jen napojení do stávajícího ocel. rozvodu by byl problém

mosoj

Důchod ti stačit nebude.