Jamajka

Jaká je cena dat od mobil.cz?

Jak se platí datové připojení (operátorem je mobil.cz) Mám více možností, na jakou dobu chci zaplatit? Např. 10Kč za den, nebo větší cena na měsíc? A jaké jsou ceny? Předem děkuji za odpovědi.
Gecco: Děkuji. Jen mimochodem, kdyby se mi podařilo to najít (nebo se v tom alespoň vyznat), nejspíš bych svoji otázku nezveřejňovala zde na odpovědích :).

Odpovědi
gecco

Paušál a nebo pre-paid???

Předplacenka

  • za dobití ´dostaneš´ 200 MB/30 dnů
  • za 300 Kč na 30 dnů 1 GB dat, až 20 Mbps
  • za 60 Kč na 10 dnů 80 MB

________
Velkej problém – kuknout na http://www.mo­bil.cz/ a najít si to, co tě zajímá???
:-OO
_____________­________________________­_____________________
Nemáš zač – ale přesto nevím, zda jsem ti vůbec pomoh´ – protože nevím, jestli máš zájem o předplacenku a nebo paušál…
😉