lukaelson

jak dát do mobilu vodafone 858 hry?

jak dát do mobilu vodafone 858 hry?já to totiž neumim a kdyz jsem jsi stáhnuk tak mi to tam proste neslo dát do mobilu přes počitáč poraďte mi

Odpovědi
Kanouris

Předpokládám, že když je to mobil s Androidem, tak tam máte předinstalovanou aplikaci ‚Market‘, pokud máte doma Wi-Fi, můžete ji spustit a stahovat, případně kupovat aplikace. Pokud Wi-Fi nemáte, stáhněte do počítače hru ve formátu *apk a přes USB přesuňte do mobilu. Musíte v něm mít třeba mobilní aplikaci ThinkFree Officer, která soubor *apk otevře, hru nainstaluje a je hotovo, hra se spustí kliknutím na ikonu v menu.