Painkilleerz

Jak poslat uložená data hry na jiní mobil?

Ahoj, Chci se zeptat jestly jde když mám na jednom telefonu rozehránou hru jestly jde poslat jakoby ten save do jiného telefonu abych nemusel od zacátku? Díky za odpověď :)
Doplňuji:
Sarrow: Android mám 2.3.4 telefon SGS2 a hra je Temple run 2 :)

Odpovědi
Sarrow

1.) Máš Android nebo iOS?
2.) O jakou hru se jedná?
Doplňuji:
Omlouvám se že jsem nereagoval dříve, u Androidu není třeba jailbreakovat, veškerá data aplikací jsou přístupná, takže je to složka:
android/data/com­.imangi.temple­run2/files

a623682@drdr

pokud si hra neuklada savegame nekam do internetu (cloudu), tak obecne reseni neexistuje. bohuzel.