Jaká horoskopová stránka na internetu je nejvěrohodnější?

z které stránky se dá brát horoskop nejvíc vážně? poradte mi prosím. můžete klidně i poslat adresy, díky moc.
Doplňuji:
jugar: svému osudu? jak ho zjistím? ty ho znáš snad? pokud jo, tak jedině přes horoskop, ne?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš, že nějaký takový horoskop má vyšší „věrohodnost“, než 0 – slovy NULA???
😁

Další odpovědi
arygnoc

všetky, samozrejme, ako inak.

;-Q

ps:
je to predsa na internete, tak to bude pravda. ;)

anonym

Žádná,věř jen s sobě a svému osudu,v tom ti žádnej horoskop nepomůže
Doplňuji:
Osud nikdy nezjistíš,můžeš mu bejt jen nápomocna,ale v tom tě žádnej horoskop v žádný galaxii neporadí ani nepomůže.

ivzez

Žádná není věrohodná.

anonym

Záleží na tobě na jaké fregvenci chceš/máš možnost komunikovat každopádně,když se chytneš je to furt dokola ten zodiak.
Doplňuji:
Omezeně dokola a každý by měl do nějakého kruhu bytí zapadat..

pusinka50

Horoskopy, věřit či nevěřit, věčně omílané téma. Pakliže nemáš kontakt na důvěryhodného astrologa, který zpracovává osobní horoskopy a které ti mohou napovědět, co dělat a nedělat v různých obdobích, zkus třeba níže uvedený odkaz od www.astrocentrum.cz, kde vyplníš datum, čas a místo narození a mohou ti i chodit týdenní a měsíční horoskopy na e-mail zdarma, když tuto možnost zvolíš:

http://www.ho­roskopy-online.cz/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Zkuste se podívat do odkazu. Když rozkliknete své znamení, je uvedený podrobný horoskop. Berte jako zábavu.

http://www.as­trohled.cz/clan­ky/zvyky-a-tradice/rocni-horoskop-2015/