l.t

verite v horoskopy?

visel vam uz nejakej opravdu presne?Ja osobne moc neverim.je to jen nahodou kdyz uz neco vyjde.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano horoskopy vycházejí, musí však být dobře vypracované. Charakteristika na určité znamení také většinou sedí, zkuste si počíst něco o sobě třeba tady.....
http://najdise.cz/

Další odpovědi
quentos

už tu ta otázka jednou padla. Tedy ne že bych je nějak žral, ale věřím; pochopitelně ovšem ne těm povrchním v magazínech. Jinak vím, že na každého sedí – mnohokrát ověřeno. Samozřejmě čím přesnější, tím sedí víc – ty, které počítají s hodinou narození, ascendenty apod. Jinak ještě lepší a propracovanější horoskopy mají v Číně – čínské horoskopy sedí ještě stokrát více.

afro.minerva

Já horoskopům moc nevěřím. Někdy si je jen tak možná z nudy možná ze zvědavosti přečtu. Ale většinou jsou psané tak obecně, že si je může člověk vztáhnout skoro na všechno.

Michal

Věřím,nevěřím,res­pektuji je!

Zdroj: Počítám horoskopy

anonym

Takové, co se objevují v Blescích a pod.-to není ani k smíchu.Vypo­čítávané i podle konjukcí planet-nevěřím,ale co mě trochu „zaráží“,je fakt,že i lidé,známí(slav­ní),které nepovažuji za – řekněme -jednodušší-věří.