dust8

Jaká hořčice vám nejvíce chutná?

Nejlepší odpověď
Nassin

Plnotučná, ale musí být koupená v Bille, protože je od výrobce, který ji dělá podle staré receptury. Ovšem nepohrdnu i francouzskou – Dijonskou.

Další odpovědi
Reganois

Kremžská (pálivá)

Kepler

Kremžská nebo klasická česká plnotučná + křen. Ty francouzské nemusím, ani ty jejich omáčky. Jenom lituji, že jsem ještě nikde neviděl asijskou rybí omáčku, rád bych ji vyzkoušel. Dá se to?

Justin1

Jím jenom plnotučnou.

quentos

Dijonská.

elkon

Grilovací medová, nebo krémžská. Jinak třeba švestková omáčka na grilování.

paul1

Klasika – plnotučná

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Keplere, tys neviděl rybí omáčku na krámě? Jejich spousta od různých výrobců a doma ji používám na čínu. Dodá šmrnc jídlu.

Kepler

Buď to u nás není, nebo dobře nevidím. Zkusím zapátrat líp.

da ny

Ústřicovou a rybí omáčku používám při přípravě masa a zeleniny na čínský/asijský způsob, jako dochucovadlo. Lépe méně, než více :). Místní Vietnamci mívají i mini balení/lahvičky.
Kupuji běžně v Bille a Tescu. Jsou umístěné jinde, než sojová omáčka, „worčestr“ nebo maggi Poblíž je naložený zázvor, ingredience na sushi, olivy, kokosová mléka atp.