Avatar uživatele
anonym

Jaká byla reakce vašich rodičů,když jste jim oznámili „musím se vdávat/ženit“ ?!

Doplňuji:
A vy,rodiče dospělých dětí,jaká byla vaše reakce?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Andělé, hanny 2, dědapetr, Illines před 4429 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Nemusel jsem ))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Také jsem nemusela ale chtěla :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Taková situace nenastala ani u mne ani u mých dětí. Nejmladší dcera jednoho dne těsně přžed prázdninami přišla a oznámila tři věci najednou . Nechala jsem práce, jedu do Anglie vydělat si nějaké peníze.Vrátím se na konci srpna, protože od prvního září zaačnu znovu studovat a do konce září se vdám.
Jak řekla, tak učinila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Přestože to byla tenkrát"móda" ,vdávat jsem se nemusela . Po 5leté známosti jsme se vzali -byla jsem ze všech mých spolužaček poslední a to mi bylo 20let… jo dřív všichni pospíchali…byla jiná doba ,dneska je to jiné.
Nikomu nic neuteče a dobře dělají.
Doplňuji:
moje děti žijí bez svatby ,takže pohodička.....pro změnu jiná „móda“

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nemusela jsem.Po půlroční známosti manžel dostavěl svépomocí byt a chtěl,abych tam s ním šla bydlet.Ale moje matka řekla,že nechce,abychom bydleli spolu „na hromádce“,tak ať se teda vezmem.Do jiného stavu jsem přišla asi 10dní po svatbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

No já to měla tak jako hanny 2, rodiče řekli, že jestli spolu chceme bydlet, tak se musíme vzít, jinak že u sebe navzájem přespávat nemůžeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Chceš?
Musíme len zomrieť.
PS.
Ja som nemusela, ale chcela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Já byla hloupá,dítě jsem chtěla,takže jsem se vdávat musela,bylo mi 19 let.Doma žádná sláva.Také to podle toho dopadlo,po 4,5letech jsem se rozvedla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Oznámil jsem to rodičům a reakce byla,dělej si co chceš chceš už si plnoletý a je dobře že se postavíš na vlastní nohy.A dcerám sem se do toho nepletl,je to jejich rozhodnutí a jejich život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

My se brali z lásky, protože jsme chtěli patřit k sobě i legitimně a svatbu jsme brali jako významné zpečetění našeho vztahu.
Rodiče nás podpořili.

Dítě, jako hlavní „důvod“ ke svatbě mi totiž nepřijde jako příliš šťastný začátek manželství. Říká si to jen o to, že jakmile proběhne nějaká ta hádka, vyrukuje se s tím, že: Kdybych nemusel(a), nikdy bych si tě nevzal(a).
A to je vůči tomu dítěti dost sprosté.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek