Lurius

Jaká byla nejchutnější omeleta, jakou jste kdy uvařili? Jak jste ji připravili?

Každý si ji občas udělá, když není čas vařit, máte nějaký zlepšovák?

JJaká byla nejchutnější omeleta co jste kdy uvařili, a jak jste ji připravili?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejraději mám omeletu s dušenými houbami. Když houby nejsou, pak ji plním vařenou brokolicí, nebo květákem. Sterilovaný hrášek se taky dá.

Další odpovědi
da ny

Na těsto mám na těsto osvědčený recept (3 vejce na 300 ml mléka) :)
Bez cukru a rumu, je vhodné i na slanou náplň Nejraději mám mix, maso (drůbež), se zeleninou (různou, podle chuti a s houbami).
Sladkou s domácí marmeládou nebo „naditou“ čokoládou, ovocem, nahoru
neslazenou šlehačku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.