JeyDc

Která barva vznikne, když smícháme oranžovou a šedou?

diky

Nejlepší odpověď
marci1

Smíchá-li se oranžová s šedou, vznikne terakotová, čajová nebo kaštanově hnědá. Jsou to velice univerzální barvy, které v kombinaci s bílou nebo krémovou barvou vytvoří elegantní, teplou a přívětivou kompozici do hal, obývacích pokojů nebo domácích pracoven. 🙂
http://hadel.o­lomoucko.com/54317/k­ombinovani-barev/

Další odpovědi
Dochy

Ono to chce vědět jaké barvy a v jakém systému. Dost těžko Ti dá někdo jednoznačnou úplnou odpověď pokud se zeptáš jen takhle. Sekce interiér napovídá, že Ti možná jde o malbu zdí, ale ani tak to není jisté a různé barvy se mohou chovat trochu jinak a i když si vyřešíš konkrétní barvy, bude dál záležet na poměru který zvolíš. Obvykle se barvy nemíchají 50:50.

karatepepa

stará dobrá bažinová…jojo s tou mám vzpomínky