JohnCreek

Jaká auta jsou podobná Citroenu Berlingo?

Moje maminka bude vybírat nové ojeté auto. Je špatně pohyblivá a vysoké a prostorné Berlingo pro ní byl dar z nebes. Nicméně její současné Berlingo pomalu, ale jistě odchází a poohlížíme se po nové ojetině. Jednou z variant je koupit další (a novější) Berlingo. Rádi bychom však měli širší rozhled. Jaká auta jsou podobná Berlingu? Musí být hlavně vysoká kvůli snadnému nastupování a prostorná.

Odpovědi
Gestas

Peugeot Partner, ten je Berlingu asi nejpodobnější.

Arne1

Pokud by to nemusela být zrovna dodávka, tak není špatné Picasso od Citroenu. Sám jsem ho kupoval právě z důvodu že přítelkyni se z „normálního“ auta strašně špatně vystupovalo. A mně nakonec taky.

Gestas

kapitán: Ano, vím, že jsou identická, tudíž si jsou logicky nejpodobnější.
A co myslíš tím OPĚT špatná?!

Dochy

kapitán: myslím že se mohou lišit ještě některé specialitky u karosérie a vnitřní bvybavení (jako třeba úložné boxy, přihrádky apod…) Zkrátka jsou to úplně různá auta 😉