Majnkraftik

Jak zveřejnit hru ?

VYtvořil jsem podle mě celkem slušnou hru a chtěl bych jí dostat mezi lidi.Vím že na Steamu je nová služba Greenlight ale je to celkem drahý( cca 2650 Kč).Tak nevim jak svojí hru zveřejnit:(JEstli jsou nějaké stránky atd…

Odpovědi
huxa

jestli ji chceš zveřejnit zadarmo, což asi ano, když nechceš steamu dát „pouze“ 2650Kč, udělej nějak, aby ve hře bylo tvé jméno (např. mám cracknutý minecraft launcher od anjocaido a celé to je nazvané „minecraft launcher by anjocaido“). Poté si lidé zapamatují tvoje jméno a jestli je ta hra nějak chytne, klidně ti potom i něco zaplatí za další hry.
Poté stačí jen uploadnout na nějaký portal-u tebe to bude asi uložto, může být třeba i czshare.com, …
a poté hodit linky s nějakým popisem na herní fora, jestli bych mohl požádat zkoušku tvé hry, udělal bych jí na jednom herním portálu „recenzi“ a pomohl s „dostáním mezi komunitu“