Elaela

Jak zrušit vstup do Windows 10 přes heslo?

Mám PC na kterém je nainstalován Windows 10. Po zapnutí PC se musím vždy přihlásit heslem, ale já nechci takový vstup. Nechce se mi pořád zadávat heslo, takže chci vstup bez hesla. Ví prosím někdo jak to udělat? Pokud ano, prosím srozumitelně, nejsme všichni ajťáci. Děkuji

Nejlepší odpověď
aliendrone

„Win+R“, vepiš „netplwiz“ a odentruj, vyber požadovaný účet a zruš zafajfkování čterečku u "Před použitím počítače… " Další restart už bude bez přihlašování.

POZOR! Může se stát, že ten fajfkovcí čtvereček s těmi kecy tam NEBUDE! (obvykle při samojediném uživateli s admin právy) Pak vytvoř nějaký standardní účet s heslem, odhlaš se a přehlaš se do něj (nepoužít přepnutí uživatele!!!), následně se z něj odhlaš a přihlaš jako tvůj původní účet/uživatel. Pak už by se to mělo objevit po provedení postupu v 1. odstavci. (dočasně vytvořený účet můžeš následně odebrat) Chápu, že je to přiblblá opičárna, ale co chceš od mrkovsoftích počítačových nádeníků z Indie nebo ze Zimbabwe či kde to dneska pytlíkují… ;) :D :D

BTW – FAKT dost hloupá volba, ale kdo chce kam… ;) :)