Avatar uživatele
George25

jak zpomalit srdeční frekvenci?

Lidi nevíte někdo jak zpomalit tep?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3897 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jít spát, ve spánku se zpomalí spolehlivě

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Jde to pomocí prášků,jsou na lékařský předpis,pokud je to nutné snížením tělesné váhy,někdy je příčinou vysoký tlak,nebo zkus využít některý z odkazů.

http://www.google.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

někdy se mi to taky stane, před usínáním ani nevím proč, jestli jsem měla ten den frmol, úplně cítím jak to srdce bije, jakoby chtělo vyskočit z těla až je i slyšet..
chce to se celkově sklidnit a pak na to nemyslet, samo to přejde..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ihned přestat myslet na to, že ti tluče srdce a začít pomalu a hlouběji dýchat do břicha a nahoru ke klíčním kostem a vydechovat od klíčních kostí dolů do břicha, ale ne zas moc zhluboka, aby ses nehyperventiloval, pak by se ti točila hlava atd. Tlak většinou stoupá při starostech, ve stresových situacích nebo krátce po nich při uvolnění, při námaze, při sportu. Taky doporučuji si koupit tlakoměr, dá se pořídit v lékárně nebo v prodejnách zdravotnických potřeb nebo na internetu do 400 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zvýšit svoji fyzickou zdatnost cvičením.Samozřejmě za předpokladu, že se nejedná o nemoc, což se zde určitě nedozvíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kric.ouwner

Většinou se nejedná o rychlí tep ale o hluboké srdeční aktivity , stačí si po ránu před spaním odpoledne v práci kdy jste v klidu a třeba po větší námaze spočítat tep při větší námaze by měl bušit až 120x za minutu , po ránu ( pokaď se vám nezdálo něco šíleného ) a večer když jste v klidu by měl být od 65-80 Tepů za minutu , a normální když třeba čekáte na oběd v restauraci a jste v klidu tak od 80-105 , ale radím zajít k doktorovi takové to věci vám neodpoví ani lékař co s tím když vás osobně neprohlídne , a tu hlubokou srdeční aktivitu jde tzn. léčit práškama ale doporučuji jste li mladý člověk začít sportovat a do měsíce je to v pořádku ...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Treba sa fyzicky i psychicky uvoľniť.
Cvičený človek to dokáže ľahšie.
Viem o spomalení na 36 tepov (záznam z EKG) u zdravého človeka. Na otázku sestry u EKG zaznela odpoveď:"Povedala si, že sa mám uvolniť"

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport