Lgee

Dokážete myslet ve spánku?

Nejlepší odpověď
led

Ano, umí to každý

Kto sníva, myslí.
Sny počas spánku sú vlastne snívajúcim spáčom neovládané myšlienky.

Další odpovědi
dubraro

Ano, umí to každý

Mozek pracuje i ve spánku.

aliendrone

Ano ale neumí to každý

No, protože led cituplně nezahrnula sama sebe podotýkám, že právě ONA je vyjímkou, pro kterou je to zhola nemožné. Ďábel totiž NIKDY nespí, to je všeobecně známo, tak jaképak „myšlení ve spánku“ v jejím případě. ;) :)

marci1

Ano, umí to každý

Šrotí mi to pořád. 🙂

OnionMeny

Ne, jsi superman.

led

aliendrone a všimli ste si, že Ďábel je mužského rodu? Ani vy ste sa tomu nevyhli. 🙂
Okrem toho, malý detail, otázka znela na sny počas spánku, tak prečo by som dotoho mala zahŕňať aj seba, ktorá, ako tvrdíte „nespí“?

aliendrone

No, z jazykového hlediska máte s tím rodem pravdu. Jenže archanděl Satan (big boss všech padlých andělů) by měl mít (logicky) jisté andělské atributy ještě z dob, než došlo k jeho pádu, konkrétně že jakožto anděl NEMÁ pohlaví. Není důvod předpokládat, že jeho pádem se něco v tomto směru změnilo. ;)

A totéž se dá očekávat přirozeně od jeho nohsledů, pohůnků a vůbec sebranky pekelné, která si pohlaví přičaruje dle aktuální potřeby.

Ostatně i succubbus je TEN démon ŽENSKÉHO pohlaví, ostatně právě z příslušnosti k tomuto rodu Vás podezírám! ;) :D :D

A pokud v odpovědi tvrdíte: „Umí to KAŽDÝ“, tak ne že bych bez rozmyslu Vaši Excellenci pekelnou velvyslankyni házel do stejného pytle, jako kdejakou pipi, nicméně každý je KAŽDÝ, tedy např. i já nebo VY! ;) :)

led

Nech označíte ktorúkoľvek odpoveď, nie je to váš, môj, náš plný názor.
To je práve nevýhoda ankety s pevne predpísanými odpoveďami, kde máte možnosť, len pod čiarou niečo povedať. Ale autor ankety si všíma len svoje odpovede, tie poznámky ho vôbec nezaujímajú.