Lgee

Je normální, když se mi zvýší po masturbaci tep?

Mám normální zdravý tep 60–65 za minutu, ale když masturbuju, tak se mi tep zvýší na několik desítek sekund treba na 150.

Nejlepší odpověď
yuko

Je to normální

To jsou věci, měřit si při rekreačním sportu tep.

Další odpovědi
dubraro

Je to normální

Je to normální. Je to fyzická aktivita. Navíc srdce musí napumpovat krev do penisu.

Altair-AC

Je to normální

I když : nemusíš být hotový za minutu ,stačí pomalu ,vklidu …

Pospíšil

Je to normální

…a hlavně je to bezva.

metro

Je to normální

anonym

jistě to je docela normální. Přece si nečekal že při tom zůstaneš v klidu, je to jako lehčí sportovní aktivita …

Arne1

Zkus se změřit ještě po sexu ve dvojici

Pospíšil

Pokud lze vůbec sex a masturbaci srovnávat, sex ve dvojici je pro mne zpravidla fyzicky náročnější. Záleží na poloze a na pohlaví partnera, ale vyšší námaha se myslím sama o sobě projeví na vyšší tepové a dechové frekvenci. V otázce ale šlo asi spíš o emoční vzrušení.