iceT

Jak zněla vaše otázka, kterou jste jako mladí vyděsili své rodiče?

například ta moje „Mami, co je to interrupce?“
Bylo mi 13–14 a věděla jsem, že pipku mám na čurání, slovo jsem někde zaslechla nebo přečetla.

Pipka,pipina,pi­pinka…furt lepší toto než podvozek nebo frnda.

Nejlepší odpověď
anonym

Mamko, já mám v oběch nošech fažolíííí, pudou ven?

Další odpovědi
anonym

Co je to ten bílek?

anonym

Ztvrdlo mi to,není to nemoc ,mami?

gecco

iceT – parááááda…
;-DDD
Ale to já ty své děsil spíše skutky, než dotazy…
😉

anonym

Taky vám slovo „pipka“ příjde urážlivý? Takový znehodnocující :D

anonym

Mámo, to prase nežere, asi chcípne!

anonym

Jak se dělají děti?

Nevíteto?

Když jsem byla malá zeptala jsem se rodičů (před danou osobou) proč někdo mluví tak divně? (nářečí) 🙂