Nick42364

Jak zmrazit brambory aby nečernaly?

Jak zmrazit brambory aby nečernaly? Chci je mražené hodit do vody /oleje a uvařit nebo usmažit. Stejně jako normální hranolky co máte v supermarketech mražené.

Odpovědi
Drap

Nejlépe zmrazit šokově. Ale myslím, že by to zvládl i běžný mrazák.

elkon

Tři vteřiny: https://www.plnez­dravi.cz/je-mozne-zmrazit-brambory-zalezi-na-okolnostech/

GM

Zmrazit brambory tepelně zpracované – předvařené nebo předsmažené. Syrové nelze.

Nick42364

@drap já je oškrábané a očištěné nechal vysušit na utěrce, po půl h otočit a do mrazáku a druhý den kompletně černé