blesias

Jak zlepšit prospěch gympláka ? 17 let

Rád bych se na gymnáziu ve 2. ročníku na čtyřletém dostal z průměru 1,2 na 1,0 – samé 1, co bych proto měl dělat ? Nějaké typy a triky, jak se správně, rychle a efektivně učit ? :)

Odpovědi
Drap

Více se učit. Jiná rada neni. Každý si musí najít svůj způsob učení, podle toho, co danému jedinci vyhovuje.

zzzzz

Známky máš krásné!!!

Pokud chceš ještě zlepšovat, doporučuji udělat si nějaký referát, nebo seminárku a odevzdat ji učiteli, jako takovou vlastní aktivitu.

Irisa

Minimální absence… co se týče učení, vyzkoušej si různé metody (mně například pomáhají systematické nákresy, všechno si přepisovat a dělat si v tom pořádek) třeba odříkávat někomu, nějakou asociací atd.
http://www.in­foabsolvent.cz/Ra­dy/Clanek/7-0-10
Doplňuji:
plná příručka zde :)
http://www.gym­zl.cz/wcd/doc­s/vychovne-poradenstvi/jak­seuitnas.pdf

arygnoc

učiť sa, učiť sa, učiť sa.

pomáha sledovať výklad (ušetrí 80% času pri „učení sa“)

zzzzz

Takové krásné známky 🙂