ZuzuBubu

Jak zlepšit a zdokonalit svuj pokoj?

Můj pokoj je tak nudný plný nábytku a strašný už jsem se pokoušela o nějakou tu rekonstrukci ale stejně nejsem spokojená. Poraďte prosím.

Odpovědi
Drap

Pokud si to můžeš dovolit, tak nejlépe začít znovu. Změř pokoj udělej náčrtek a nech si udělat návrh od bytového architekta. K tomu je potřeba doložit k čemu všemu má pokoj sloužit, co se ti líbí, jaké máš zájmy a podobně. Až budeš mít návrh, tak vše vyhoď a zařiď pokoj podle návrhu.
Vzhledem k tomu, že neznáme tebe, ani pokoj a ani další věci, tak ti tady asi více nedokážeme poradit.

Lamalam

Vynikající, konkrétní otázka. Takže: ten malý stolek, který máš v rohu pod oknem bych dala vlevo od dveří. Hnědou tapetu bych strhnula, místo ní tam dala fialovo-žlutou. Zelený koberec pryč, místo něj dej růžový, růžovou přece miluješ. No a ten obraz na zdi vpravo bych dala na levou stěnu.

Stačí to takhle?

marci1

Nepotřebný nábytek dej pryč /v pokoji musí proudit energie/, ukliď si jej, nepotřebné věci taky vyhoď, na stěny si dej obrázky podle tvého vkusu a umísti si tam vhodně květiny v květináči /nejlépe/ kvetoucí. 🙂

ivzez

Zuzu, začni přemýšlet
a už nikdy se nebudeš nudit.

A jako bonus získáš pokoj zařízený tak,
že se v něm budeš cítit dobře.

Nebo si myslíš, že by ses cítila dobře
v pokoji zařízeném podle cizích představ?

mamorie

Zkuste nové tapety, nebo vyzkoušejte vrstvenou omítku..Natřete nábytek nějakým Vám vyhovujícím nátěrem..Zorga­nizujte si věci v šuplících…Můžete vyzkoušet například nějaká DIY ( do it yourself), ovšem tady záleží na věku.
Přikládám odkaz na diy do pokoje:
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=diy+o+poko­je