SickBreed

Jak zkrotit neposedné vousy?

Mám lehce vlnité vlasy (projevuje se až když si je nechám narůst dlouhé). Zároveň nosím vous asi 1–1,5 cm dlouhý a mám problém s tím, že ačkoli většina vousů vypadá tak jak má, některé jsou zběsilé a trčí do různých směrů. Hádám právě proto, že mám porost těla vlnitý. Česání samo o sobě nepomáhá, protože vousy jsu příliš tvrdé, než aby se hřebínku podvolily. Doporučil by někdo způsob jak vousy fixovat do chtěné polohy? Nějaký přípravek?

Odpovědi
anonym

Vteřinové lepidlo? Proč se lidé ustavičně snaží o jim nepřirozené vzezření? Co si najít svůj vlastní vousatý vzor?

gecco

Vosk…
😉
https://www.gen­tlemanstore.cz/kos­metika-79/pece-o-knir-a-plnovous/?gclid=CLaM­w7W-lMkCFSIOwwodqZ4ENg

iceT

Máš-li dostatečnou délku vousů, upleť si z nich copánky, mě by se to líbilo.

Majklovic

Já osobně bych doporučil balzám na vousy na bázi vosku. Samotný balzám má vyživující látky, které vousy změkčují a potom tak netrčí do různých směrů. Navíc samotný balzám má lehce tužící efekt, takže vousy jsou fixovat. Mám na mysli něco takového: http://www.luxusni-holeni.cz/deta­il/keltic-krew/undefined/kel­tic-krew-warrior-balzam-na-vousy/