atena11

Jak zjistit počet zpráv na Facebooku s určitým uživatelem?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli je nějak možné zjistit, kolik jsem si napsala zpráv s určitým uživatelem na Facebooku/mes­sengeru. Vím, že je pro to aplikace jménem Mauf, ale ta z nějakého důvodu nefunguje a vyzkoušela jsem i jiné aplikace v obchodu Play, ale opět byl výsledek neúspěšný. Neznáte tedy nějaký jiný způsob?

Nejlepší odpověď
Dofinek

Zdravím doporučuji aplikaci do prohlížeče Firefox s názvem TOP convos funguje na 100%