Avatar uživatele
Tonie

Facebook a přání k narozeninám..

Zítra mám narozeniny.
V „přátelích mám i lidi, s kterýma se neznám tak úplně, nebo znám, ale oni se o mě nezajímají a nějak nejsme v kontaktu, nebo i lidi, který znám jen od vidění a vím že chodí o rok níž, výš a tak..
Určitě každý zná to, že když má narozeniny, zahrunou mu naprosto všichni zeď přáníčkama "Všechno nejlepší!“ a tak dál. I lidi, kteří mě vůbec neznají.
Někomu to možná udělá radost, neberu jim to, sama taky takhle někomu přeju, ale já to tak nějak nechci. Vážně nemám zájem mít zeď přeplňenou příspěvky od lidí, kteří mě ani pořádně neznají a moje narozeniny je vlastně vůbec nezajímají..
Takže, k otázce.. Chtěla bych se zeptat, jestli jde nějak udělat, aby se ostatním na hlavní stránce nezobrazovalo, že mám zítra (a zítra že „má dnes“) narozeniny.
Zatím jsem zrušila aby se mi ukazovalo datum na profilu. Myslíte, že to pomůže?
Protože změnit si datum narození nechci, fb mi píše že „Počet změn data narození je omezen.“

Ale není to nic důležitýho, já jen tak :)
Doplňuji:
pro Syd:
to už mám. vždyť je to napsané v tom textu, že to už jsem zrušila :) jen nevím, jestli to pomůže, protože to je jen zrušení toho, aby se to ukzovalo v profilu.. ne zrušené toho, aby se to ukazovalo všem na jejich hlavní stránce když ty narozeniny budu mít :D
Ostatním děkuju a.. achjo. Teď už se mi tedy bude přát i tady :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Tonie

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, tom004, anonym před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Možná by to šlo omezit ve vlastnim nastaveni soukromí.I já tedy přeji hlavně zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

FB jsem zrušil.Poslední dobou je k ničemu.Ale k narozeninám Ti rád přeji vše nejlepší.
Alespoň symbolickou květinu.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­02/nadap075934148­630231.jpg
Doplňuji:
Těch přání v budoucnosti bych se neobával.Rok je dlouhá doba,a tady se datum narození nezveřejňuje. :))

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Na svým profilu klikni na „informace“ a pod „základní informace“ – „upravit“ – datum narození – neukazovat narozeniny v profilu
Doplňuji:
Myslim že teď se to už nikomu nikde zobrazovat nebude

Upravil/a: Syd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

tak všechno nejlepší.
na fb ti to psát nebudu.

;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek