Válek Petr

Jak zjistím skutečnou cenu ojetého vozidla?

Mám v plánu prodat svůj ojetý automobil, ale nevím, za jakou cenu..

Odpovědi
cukrar

Skutečná cena je ta, za kterou to prodáte, podobná je ta, kterou nabízí v autobazerech za podobné auto. A že jich je po internetu k vyhledávání.

Kryšpín

Nasadím vyšší cenu, dle podobných plech miláčků inzertů a bazarů a případní koupěchtivci začnou smlouvat, já snižuji dle svých představ na moji cenu a koupěchtivec je spokojen jak mě ukecal, když odváží svého z licitovaného plecháče

Arne1

Buď se zeptej nějakého pojišťováka, jestli by ti to nemohl ohodnotit v kalkulačce nějaké pojišťovny (nejjednodušší je to podle mých zkušeností u Generali). Nebo se podívej na web TIPCARS a hledej podobné auto, v jednodušších případech se to používá i pro ty pojistky když je odhad přes pojišťovnu moc složitý nebo nedostupný.

Altair-AC

Podle toho ,jak příjemně se ti bude o (d)jíždět

dubraro

Pojišťovna používá cosi jako průměr z cen obdobných aut nabízených v bazarech a inzerci.