koník.

Jak zjistim kolik MB stáhnu za týden na PC?

Plánuji dovolenou v zahraničí a chci si zařídit romingový balíček na data, ale nevim, jak velký balíček si mám zvolit. Nerad bych pak ty povolená data přeráhnul (to je pak děsně drahé). Potřeboval nějak zjistit, kolik MB průměrně třeba každý den, nebo za jeden týden stáhnu z netu. Jak to zjistim? Je na to nějaký program co by mi to spočítal?
Díky moc za jakoukoliv radu :)
Doplňuji:
potřebuji zjistit odběr dat na Pc.

Nejlepší odpověď
www

Každý mobil, i ten můj hloupý, má měření délky hovorů a dat.
Mrkni tam a uvidíš.
Pokud máš na mysli ntb, nebo tablet, je to s daty obdobné.

Další odpovědi
olm

zjistis to zcela presne v samoobsluze

autacek

Množství přenesených dat je přímo úměrné činnostem, které hodláš s mobilem dělat, pokud chceš mobil využívat i na dovolené stejně jako doposud, zkus zapátrat na vyúčtování či webovém portálu, zda.li ti to operátor již teď nepočítá, případně existují prográmky, které ti to počítají přímo u tebe v mobilu (pochopitelně v závislosti na platformě, co máš za mobil). Jiná věc je, pokud se na dovolené uskrovníš a zjišťuješ, kolik jaký provoz může zabrat dat. No osobně se domnívám, že jakýkoli roamingový balíček bude pořád drahý na to, aby se ti to vyplatilo a dalo se to bez omezování používat.