Terez_ka

Jak zjistím jaké mám IQ ??

Kde si udělat nějaké testy a fungují online testy ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud chcete spolehlivý IQ test, tak zajděte k psychologovi. Internetové IQ testy nejsou žádná sláva, často po vyplnění chtějí poslat SMSku a to se tenkrát řešilo v Černých ovcí, že se to mnohonásobně prodražilo…

Další odpovědi
venkovan

Lepší IQ neznat. Iluze je jistější.

M.

Jak už je psáno, nejlepší test je u psychologa. Tyhle na internetu, natož na facebooku, jsou pouhé kraviny, které ti buď udělají zbytečné iluze o tvé genialitě (nebo naopak) nebo po tobě chtějí jen peníze.:)

panxnotdead

Fungují, ale málo kdy narazíš na takový, za který se neplatí.

Kamionacka09

Ja jich par na internetu delala a vysledky naprosto nestabilni,jednou jsem byla zkoro genius a v druhym mi vysla debilita..tak jsem si rekla ze asi budu zlaty stred:D

rudolf.th

Tento je mojím obľúbeným IQ testom:

http://iq-test.stylove.com/