Kaxx

Jak zjistím či odblokuji heslo na samsung galaxy s2?

Zapomněla jsem heslo na svuj mobil a nevím jak se dostanu dovnitr. Mohu to zkusit klidně 100× ale nic se mi nestane. Maximálně se mi to vždy po 5-ti neplatných pokusech na 30sekund zablokuje, tudíž se nemohu dostat ani ke svemu google učtu.
Předem dekuji za radu! :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Asi budete muset mobil natvrdo vyresetovat do továrního nastavení. S tím se samozřejmě smaže celá paměť telefonu, zůstanou jen věci, co jsou na paměťovce.
Je to opravdu na vlastní nebezpečí. Z mobilu vyjměte baterku a vložte jí zpět. Pak stiskněte a stále držte tlačítko hlasitosti nahoru a prostřední domovské tlačítko. K tomu ještě stiskněte a držte tlačítko na zapnutí telefonu a držte jej do doby, než se ukáže resetovací obrazovka. Tam zvolte Factory reset (posouváte se tlačítkem hlasitosti) a potvrzujete tlačítkem vypnutí. Pak chvíli počkejte a měla by naběhnout uvítací obrazovka a průvodce nastavením telefonu – tam nastavíte jazyk apod.

Další odpovědi
jáára

nechápu jak taková situace může vůbec nastat