Avatar uživatele
timin58

Jak získávájí potravu rostliny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4403 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Conchus

Blato má pravdu. Nejlépe to jde trifidům. Ti napadají i lidi. Mají speciální sosák, kterým stříknou po oběti jed. Oběť skončí v mozkomíšním šoku. Je to stejné asi jako od kobry. No, a pak tu oběť vycucnou. Vi děl jsem jejich oběti na skotské Vysočině.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
blato

Cez den su rastliny zakorenene v zemi. Ale vecer hned ako sa zotmie sa vykorenia a bezia za potravou. Svoju polohu z predchadzajuceho dna si dobre pamataju a rano sa usadia presne na tom istom mieste, aby si nikto nic nevsimol. Vacsina rsatlin je masozravych a v noci utocia vo svorkach na vacsie zvierata. Preto by ludia nemali v noci chodit po parkoch a zahradach.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Sem tam chodí na lov a uloví si nějakého člověka, nejvíce jim chutnají pitomci, kteří neumí používat google search :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jestli ses toto ve škole učil a nevíš to, sypej k učebnicím a žádné velikonoční prázdniny! Máš v tom případě závažné mezery ve znalostech. Jestli nás zkoušíš, tak dost trapným způsobem. Všichni jsme totiž do té školy chodily a nespali v ní.
Pokud se ptáš, a zatím jste tuto látku nebrali, chválím Ti Tvůj zájem, ale ten by v tom případě měl směřovat k vyhledávači a ne ke kladení tak triviálních otázek.
Doplňuji:
Jo a omlouvám se za tu koncovku u slova chodily, tentokrát jsem tam měla začlenit i žactvo mužského rodu, takže správně chodili.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Rostliny získávají živiny samozřejmě kořeny z půdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odik

Mám Dionaea muscipula a jelikož je v bytě a né venku, tak ji musím jednou měsíčně krmit mouchou … kdyby hladověla, tak se bojím, že by mi snědla psa, kterej si rád lehá kousek od ní 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek