Kelt

Jak získám „fotku“ z nahrávky na Youtube?

Vidím nějakou ukázku, klip na Youtube a nějakou momentku bych si chtěl uložit. Tedy vyfotit a uložit. A chtěl bych k tomu použít počítač, na kterém se na danou ukázku dívám. Jak na to? Děkuji.

Odpovědi
Arne1

ALT+PRTSCR nebo WIN+PRTSCR

Nassin

Když zastavíš video na místě kde je ten moment, tak použij aplikaci „výstřižky“, která je v každém OS Windows.

quentos

Pozastavit video v požadovaném čase, zmáčknout PrtScn, otevřít Malování a vložit (Ctrl+V nebo z místní nabídky).

JežíšKristus

To nejde, protože je to duševní vlastnictví YouTube Inc. a porušení zákazu se stihuje sankcí £10000000.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

Quentos: Zbytečná práce. Win+PrtSc už to rovnou automaticky ukládá do souboru.

quentos

To je sice hezký, ale hledej si ho…