IBI05

Jak zhubnout?

Ahoj. Je mi 16 mám 178cm a vážím 64kg. Chtěla jsem se zeptat jestli jsou dobří výživový poradci či ne?
Chtěla bych jen zhubnout stehna a zadek. Mam posilovat cvicit? Drzet dietu?

Odpovědi
arygnoc

rozhodne sú dobre platení.

schudnúť (zhubnout) nie je jednorázová vec, ale životný štýl, akýkoľvek poradca je vám na prd.

figúru si udržíte správnym životným štýlom.
inšpiráciu hľadajte napr, u francúzov (labužníci, najštíhlejší národ v európe), a že toho zjedia!

to za prvé.

za druhé:
na svoju výšku máte ideálnu váhu.
ale:
každá žena má postavu situovanú inak, to nenapravíte nijak, proste máte zadok a stehná, možno by sa vám to podarilo upraviť cvičením, posilovaním ostatných partií tela.
ale niet dôvod, váhu máte ideálnu, a určite sa niekomu páčite.

takže, keď poradca, tak na zdravý rozum.

anonym

Posilovat asi zrovna nemusíš, ale cvičení je pro jakékoli ´tvarování´ těla velmi vhodné – resp. nejvhodnější, bez něj to lze v podstatě pouze plastickou operací.
Držet dietu – resp. upravit stravovací návyky (není to totéž, jako být hladem) je také velmi vhodné.
A – …„jsou dobří výživový poradci či ne?“… – ano jsou i velmi dobří. Ale jsou také velmi špatní. A je někdy ´kumšt´ si mezi nimi vybrat. 😉 Vyber si takového/vou poradce/kyni, který/á do tebe nebude cpát zázračné ´pilule´, ale poradí ti cviky (a jejich provádění, ať si neublížíš) a upraví ti jídelníček (z běžných potravin).

Emefej

Máš hodnotu BMI lehce nad 20, to je optimální číslo.

slimacka

V první řadě si mladá na to, aby si držela radikální redukční diety. Třeba se začít zdravě stravovat a hýbat, cvičit a hlavně mít pevnou vůli. Držet měsíc dietu nemá smysl, vše závisí jen a jen od tebe. Pokud hledáš tipy na zhubnutí, zkus si přečíst články na http://www.di­etyahubnuti.cz Držím palce!

Luckavokaco

Zkus si pročíst recenzi výživových poradců ze Světa Zdraví: http://www.tvo­jetelo.cz/svet-zdravi-recenze/

Daniela68

Ahoj, v tvém věku je důležitý hlavně se dobře stravovat a pohyb např. inlajny, kolo, ale i třeba jít pěšky místo jet mhd ;). Pokud si myslíš, že se neumíš dobře a zdravě stravovat, tak si myslím, že ti výživový poradce pomůže. Kámoška se dlouho marně snažila a pak se objednala k poradci na http://hubnuti-ihned.cz/ Docházela tam skoro půl rok a svoje přebytečné kila zmizla, ale jde taky o ten pohyb!

jasenka

S hubnutím apod doporučuji zvolit výživového poradce. Dokáží jídelníček uzpůsobit i věku 😉 Já mám osobně dobré zkušenosti se Světem Zdraví. Pomohl jak mě tak mé dceři. A ted máme o pár kg méně a více energie.

Xenka

jasenko ahoj, Svět Zdraví, to jsou oni todle? https://www.svet-zdravi.cz

jasenka

Ano to jsou jejich webovky 😉 Chceš také zhubnout? 🙂

Xenka

No tak trochu jo, ne nějak výrazně hodně, ale něco bych chtěla. Bohužel samotné se mi to nedaří :(

jasenka

Tak k nim určitě zajdi, pomůžou ti :) Ale to už je na tobě.