FiveGirls

Jak zhubnout?

Mě je 12 let a chtěla bych se zeptat,jak zhubnout,aniž by jsem musela mít souhlas rodičů.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Luca

ahoj,hlavni je hodne pohybu,vypij za den hodne vody nejlip neperlivy, hlavne zadny prasky na hubnuti !! vynech mlsani mezi hlavnimi jidly jesi mas opravdu hlad tak snez ovoce nebo zeleninu ;)

Další odpovědi
Norka

ja mam stejny problem jako ty!mam nejake to kilo navic a zkousim hubnout!Musis pit hodne ciste vody,jist jen hlavni jidla a ovoce a zeleninu.zkus se trosku vice hybat a treba tak za 2tydny se vysledek tve zaslouzile driny uvidi!Norka

Nuk nuk

Bude to chtít hlavně hodně pohybu. Pokud možno takového, abys posilovala ty části těla, které se Ti zdají „nejbaculatější“.
Jez raději v malých dávkách, ale častěji, tj. cca 5× denně.
Jez zdravě, omez hlavně cukry – neznamená to, že si nemůžeš osladit čaj, ale vynech sladkosti jako jsou různé tyčinky Mars apod. A vyhýbej se sladkým limonádám, třeba Cole a tak (Ale POZOR!!!! Coca-cola light nebo Zero to nevyřeší, ty obsahují umělá sladidla a tvrzení, že po nich zhubneš jsou jen reklamní lákadlo) dej si raději něco neslazeného, třeba minerálku bezbublinek.
Omez tučná nezdravá jídla – hamburgery, hot dogy – jinými slovy Mekáči a KFC se vyhýbej obloukem.
Pokud budeš mít příliš velkou chuť na sladké, dej si třeba jednu kostičku čokolády denně.
Rodičům řekni ať Ti k svačině místo chleba se salámem dají třeba jogurt a ovoce.