Anonym012

Jak zastavit sychronizaci Googlu?

Kdyz zapnu napr. vyhledavani v Googlu, tak se mi objevuji i vysledky vyhledavani od pritelkyne, co hledala taky neco… jak zastavit synchronizaci? Kde se to nastavuje?

Kazdy mame jiny ucet.

Odpovědi
autacek

Používejte každý svůj uzivatelský účet, nebo ještě lépe počítač.

aliendrone

No, buď používej anonymní prohlížení (okno) – vhodné pro jednorázové použití NEBO v globálním nastavení prohlížeče zakaž pamatování si historie. BTW – aynchronizace je něco úplně jiného.

Mc Merkurion

… no, stačí vypnout sdílení a synchronizaci v nastaveních (obou) účtů) … ale jestli se ti objevují jen výsledky (nápověda) co vyhledávala, tak to stačí vymazat sušenky, to si pamatuje prohlížeč a s účtama to nemá nic společnýho …

Dochy

Na počítači? Každý svůj účet. Pokud už máte každý svůj účet, tak by mohlo fungovat být každý zvlášť přihlášen na google…
Další možnost: Spouštět prohlížeč v anonymním režimu, ale pak je nutno jej při odchodu od klávesnice ukončit/restartovat